Apraksts


Lai nodrošinātu pilnvērtīgu atpūtu, mēs jums piedāvājam izbaudīt laiku svaigā gaisā, sportiskas aktivitātes, kā arī atpūtināt miesu un garu. Iespēja pavadīt laiku viesu namā, svinot kāzas, dzimšanas dienas vai kolēģu saliedēšanās pasākumus, nodrošinās atmiņas, par kurām atcerēsieties tikai ar smaidu uz lūpām. Viesu nams “Copes” atrodas Suntažu pagastā, 58 km attālumā no Rīgas, vietā, kas vispusīgi raksturo Latvijas dabas ainavu un skaistumu. Ezers, pļavas, meži, mainīgie laikapstākļi – pie mums to visu iespējams baudīt teju vienlaicīgi!

Pakalpojumi


Banketu zāle un telpas svinībām


Piedāvājam telpas atpūtai, svinībām un lietišķiem pasākumiem lielā un mājīgā guļbūvē ar plašu banketa zāli, kurā ērti jutīsies pat 80 cilvēki. Mājīgu svinīgumu nodrošinās telpas koka apdare, plašie logi, kas paver skatu uz apkārtni, kamīns un dabas veltēm bagātināts interjers.

līdz 900.00 eur

Pirts


Pēc aktīvi pavadītas dienas, atpūtu relaksējoši papildinās pirts ar baseinu. Izbaudi īstu pirts rituālu vai sasildies un atslābini savu prātu un ķermeni.

līdz 300.00 eur

Istabiņa 2 personām


Iespējams nakšņot divvietīgās, trīsvietīgās un četrvietīgās istabiņās, katrā ir labierīcības. Kopumā varam izguldīt līdz 60 cilvēkiem.

Istabiņa 3 personām


Darba dienās piedāvājam izīrēt atsevišķus numuriņus. Telpas pielāgotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Istabiņa 4 personām


Četrvietīgās istabiņas lieliski piemērotas ģimenēm, draugiem, kolēģiem, kas aktīvi ir pavadījuši laiku un ir smelsies spēkus jaunai dienai.

Aktīvā atpūta


Dažādās aktīvās atpūtas iespējas – izbrauciens ar laivu vai katamarānu, sporta spēles un makšķerēšana, nodrošinās fizisko aktivitāti. Ir futbola, volejbola, basketbola un florbola laukums.

Kā mūs atrast


'